RSS
poniedziałek, 27 sierpnia 2007
Stowarzyszenie Wolnego Czasu "Krecik"

STOWARZYSZENIE WOLNEGO CZASU


"KRECIK"

Stowarzyszenie Wolnego Czasu “Krecik” powstało z myślą o Polakach mieszkających w Pradze. Głównym celem Klubu jest organizacja wolnego
czasu dzieciom, młodzieży i dorosłym. Proponujemy zajęcia z różnych
kręgów zainteresowań.
Mamy nadzieję, iż każdy znajdzie coś dla siebie :)

Klub Krecik - codzienne zajęcia metodą Marii Montessori (edukacja matematyczna, językowa, kosmiczna, kształcenie zmysłów, praktyczne
ćwiczenia dnia codziennego) dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat w godzinach
8.30 - 13.30 . Dodatkowe zajęcia we wtorki (15.00 - 19.00). Spotkania integracyjne w klubie dla dzieci starszych czwartek (15.00 - 18.00).

Akademia Małego Artysty - zajęcia plastyczne z elementami gry i zabawy dla dzieci przedszkolnych. Głównym celem zajęć jest rozwijanie aktywności twórczej i wyobraźni maluchów. Podczas warsztatów dzieci poznają wiele technik plastycznych. Program zajęć jest stworzony według zasady polisensoryczności (angażowanie w akt tworzenia wszystkich zmysłów jakimi dysponuje człowiek).
Zapraszamy również młodzież i dorosłych na warsztaty sztuki.

W Krainie Fantazji, czyli zabawy w teatrze - teatr w życiu dziecka jest ważnym czynnikiem wspomagającym rozwój, tak jak zabawa i lektura.
Zapraszamy na zajęcia opierające się na zabawie. W trakcie spotkań uczestnicy pracują nad perfekcją słowa i ruchu, a także nad umacnianiem
wiary w siebie. Sprawdzają i rozwijają swoje umiejętności: autorskie, literackie,,wokalne. Starsza grupa teatralna - zajęcia popołudniowe.

Zajęcia taneczne z elementami rytmiki - program zajęć muzyczno-ruchowych przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów klas I – III. Łączy w sobie elementy śpiewu, rytmiki i tańca.W ramach zajęć uczniowie kształcą umiejętności taneczno-ruchowe. Poznają figury i techniki różnorodnych tańców, zarówno ludowych jak i nowoczesnych. W trakcie ćwiczeń doskonalą własną sylwetkę i sposób poruszania się.

Akademia zdrowych pleców - zajęcia profilaktyczne z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla dzieci.

Język angielski, język czeski, język francuski - nauka języka obcego dla dzieci i młodzieży (dorośli w przypadku zainteresowania).

Zajęcia wyrównawcze - pomoc w przypadku trudności w nauce (korepetycje ze studentami, nauczycielami).

Aerobik, taniec, jazda konna, zajęcia sportowe (w przypadku zainteresowania).

Konsultacje z logopedą i psychologiem dziecięcym.

Stowarzyszenie oferuje także organizację przyjęć urodzinowych, opiekę nad dziećmi u Państwa w domu (weekendy, wieczory), wycieczki, sobotnie zajęcia integracyjno-sportowe, pikniki, obóz narciarski, obóz letni.

Czekamy na sygnały, propozycje, sugestie i serdeczenie zapraszamy.

Z krecikowymi pozdrowieniami
Asia Rogala
731 316 605
joanna.rogala@gazeta.pl

07:56, polacywpradze
Link Komentarze (4) »
niedziela, 19 sierpnia 2007
oferta pracy

cześć,
jeśli byłby ktoś zainteresowany, w firmie w której pracuję poszukiwani są sales executives na rynek polski:
www.jobpilot.pl/misc/adframe/jobpilot/7d7/1c/2085840.htm

jakbyście byli zainteresowani - dajcie znać
wiecej informacji o firmie: www.ruesch.com

10:34, polacywpradze
Link Komentarze (1) »