RSS
poniedziałek, 18 lipca 2011
BP Adriatyk w RCz

Szanowni Państwo,
 
W związku z dynamicznym rozwojem Biura Podróży Adriatyk Sp. z o.o uprzejmie informuję, iż od czerwca br. nasze biuro wprowadziło na rynek czeski swoją ofertę wyjazdów m.in. do Chorwacji, Bułgarii i Francji.
Naszą ofertę możecie Państwo znaleźć na stronach największej czeskiej internetowej agencji turystycznej www.invia.cz lub bezpośrednio na naszej stronie www.cybertravel.cz
Pragnę zachęcić Państwa do odwiedzania naszej strony i korzystania z naszych ofert, gdyż jak co roku przygotowujemy dla naszych klientów atrakcyjne oferty wyjazdów z uwzględnieniem specjalnych zniżek za wcześniejszą rezerwację.
 
W przypadku zainteresowania konkretną ofertą służę pomocą.
 
Z poważaniem,

Adam Budzyński
Manager pro Českou republiku
e-mail: a.budzynski@adriatyk.cz
Adriatyk Sp. z o.o.
Puławska 182 02-670 Varšava, Polská republika
TEL.+420 246 007 507
TEL.+48 22/244 8029
FAX+48 22/244 8050

18:37, polacywpradze
Link Dodaj komentarz »
komunikacj​a w Pradze/pro​śba

Witam, Zbieram materiały do artykułu na temat problemów komunikacji miejskiej na terenie Śląska i Zagłebia. Muszę je porównac do miast takich jak Warszawa, Kraków, Londyn, Moskawa i... Praga. Dlatego zwracam sie z prośbą do Państwa o kilka zdań na temat komunikacji praskiej. Generalnie interesuje mnie sposób jej organizacji, ale także jakość. Chodzi m.in. o ofertę biletową( np. bilety czasowe, darmowe przejazdy, zniżki etc), jakość praskiego taboru( czy autobusy/ tramwaje sa nowoczesne i zadbane/ bezpieczne/ klimatyzowane itp). Czy mieszkańcy Pragi często korzystają z komunikacji miejskiej czy też wybierają raczej własne samochody( czy do centrum dojadą autem?). czy jest to miasto zakorkowane? Czy stosuje się tam jakieś udogodnienia dla komunikacji zbiorowej( osobne torowiska dla tramwajów, buspasy itp). Ile trwa przykładowa podróż z jednego końca miasta na drugi środkiem komunikacji miejskiej a autobusem/metrem?
Będę wdzięczna za każdą refleksję na ten temat.
Artykuł ma się ukazać na Onecie.
Serdecznie pozdrawiam

Agnieszka S.-Z.

18:36, polacywpradze
Link Dodaj komentarz »
Zapytanie w sprawie wyjazdu do Pragi

Witam
 
Jestem polakiem i przypadkowo natrafiłem na bloga polacywpradze. Kilka dni temu dostałem propozycję pracy w Pradze od firmy DRILL B.S. s.r.o.
Z tego co zdąrzyłem zauważyć jest to biuro pośrednictwa pracy. Jeśli to możliwe i mięli Państwo styczność z tą firmą, to czy mogą mi Państwo odpowiedzieć na kilka pytań:
- czy firma jest autentyczna i wiarygodna?
- czy firma ta posiada pozwolenie na prowadzenie działalności jako biuro pośrednictwo pracy?
 
Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ chciałbym wyjechać do pracy do Pragi, a jest to mój pierwszy wyjazd zagraniczny w celach zarobkowych.
 
Pozdrawiam serdecznie
Michał W.

18:35, polacywpradze
Link Komentarze (1) »