RSS
wtorek, 21 lipca 2009
prosba

Witam,
Mam na imię Damian. Mieszkam w Pradze od ponad roku. Prośba moja mimo, że sam posiadam pracę - dotyczy właśnie pracy:). Mówiąc ściślej - chce mnie odwiedzić dziewczyna, na dłużej niż kilka dni i bardzo chętnie by popracowała już od 21/22 lipca. Dorywczo, gdziekolwiek jakkolwiek. Potrafi dobrze mówić po niemiecku, angielsku i... serbsku ma też spore doświadczenie w dziennikarstwie i jeśli ktoś kojarzy pracuje dla wydawnictwa (Krytyka Polityczna).Może roznosić ulotki, sprzątać w domu, czy np. zająć się dziećmi...  ważne żeby praca była bez względu na jej charakter. Wszelkie oferty lub też propozycje, które uda Wam się znaleźć bardzo proszę kierować na maila sidhe@stud.uni.torun.pl

będziemy bardzo wdzięczni!
pozdrawiam
Damian

21:58, polacywpradze
Link Dodaj komentarz »
ogloszenie w sprawie pracy
Witam serdecznie!
Po moim półrocznym pobycie w Pradze w ramach Unijnego programu stypendialnego Sokrates/Erasmus, postanowiłem zostać w Czechach na stałe.
W związku z tym poszukuję w Pradze pracy.
Krótko o mnie: rocznik 1983, krakus, absolwent socjologii na Uniwersytecie w Derby w Wielkiej Brytanii, teraz student filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a od lutego do lipca 2009 student filozofii na Uniwersytecie Karola w Pradze.
Atuty: bardzo dobra znajomość języka polskiego, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C2 wg skali CEFR; certyfikaty: CPE (2007), CAE (2005), FCE (2003)), podstawowa znajomość języka niemieckiego i czeskiego, bierna znajomość łaciny. Bardzo dobrze rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów. Umiejętność samodzielnej pracy. Prezencja oraz nienaganne maniery. Prawo jazdy kat. B (od 2000 roku) oraz własny samochód.
Najbardziej aktualne doświadczenie zawodowe:
09/2007 – 02/2009 – praca dla firma „Mpb” z Krakowa, będącej koordynatorem badań marketingowych oraz badań opinii publicznej zlecanych przez takie firmy jak: „ARC Rynek Opinia” czy „PBS DGA”.
09/2008 – 02/2009 – praca dla zakładu fotograficznego „Foto-Bielec”, jednego z najbardziej prestiżowych zakładów fotograficznych w Krakowie i zapewne w całej Polsce.
Zapraszam na mój profil na portalu Goldenline: http://www.goldenline.pl/maciej-plonczynski
W razie zainteresowania moją osobą oraz w celu uzyskania dalszych informacji (CV w języku angielskim i/lub polskim, referencje itp.) proszę o kontakt na adres: maciej.plonczynski(at)gmail.com.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje pracy.
Z poważaniem,
Maciej Płonczyński
21:56, polacywpradze
Link Dodaj komentarz »