RSS
wtorek, 18 listopada 2008
Praha-Wroclaw-Praha
Jezdzimy prawidlowo miedzy Praga i Wroclawiem, do Wro na weekendy, zazwyczaj 2 razy w miesiacu. W piatek po pracy z Pragy do Wro i w niedzele wieczorem z powrotem. Najblizszy termin jest w tym weekendzie (8./9.), cena 200 Kč/30 zl za osobe. Mamy 2-3 miejsca w samochodzie, bagaz standard, via Nachod ale na zyczenie tez Walbrzych czy Jelenia Gora. Droga trwa okolo 4 god, kontakt tel. 733 562 854. Andrzej
21:49, polacywpradze
Link Komentarze (2) »
Szkoła Polonijna w Pradze
Praga 31 października 2008  
 
 

Kochane Dzieci!  Droga Młodzieży!  Szanowni Rodzice! 
 
 Jak już wielokrotnie zapowiadaliśmy wprowadziliśmy w życie nowe formy działalności naszej Szkoły Polonijnej. Wspomniane zmiany podyktowane są zmieniającymi się  warunkami w jakich żyjemy oraz naturalnym rozwojem demograficznym społeczeństwa.  Jednocześnie mamy nadzieję, że aktualny stan jest stanem wyjątkowym i jako taki przejściowym.  

Wziąwszy wszystkie okoliczności pod uwagę jak również fakt, że mamy do dyspozycji znakomicie dostępne pomieszczenia w Domu Mniejszości Narodowych  a zarazem wiedząc, że nie wszyscy dysponujemy wolnym czasem, tym bardziej  o tej samej porze, proponujemy, że drzwi Szkoły Polonijnej  (poza okazyjnymi akcjami, o których będziemy informować jak zwykle) będą otwarte we wtorki i czwartki od 17:00 do 19:00 dla wszystkich.  

Dla młodzieży mamy przygotowane zajęcia teatralne, na które serdecznie zapraszamy.  

Podczas kiedy w jednym pomieszczeniu będą się odbywały zajęcia z dziećmi lub młodzieżą w drugim będzie można wypić kawę i skorzystać z biblioteki szkolnej lub klubowej.  

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych ! 
 
 

                                                 Eva i Andrzej Magalowie 

21:47, polacywpradze
Link Komentarze (1) »